W swojej ofercie posiadamy kilka opcji wycieczek drezynami w zależności od preferencji.

Wyprawy drezynami

Wycieczki otwarte

 

Wycieczki otwarte są to wyjazdy do których każdy może dołączyć. Uczestnicy jadą wspólnie na dużych drezynach które mieszczą do dwunastu osób. Pojazdy są napędzane przez uczestników wycieczki. Jedziemy razem na określoną trasę według rozkładu jazdy.

Wyjazdy indywidualne

 

Jeśli grupa ceni sobie swobodę i niezależność to ta opcja jest najlepsza. Wycieczki odbywają się na drezynach dwunastoosobowych lub drezyną motorową (grupy do 4-5 osób).

Termin wyprawy jest ustalany z grupą indywidualnie. Trasę dostosowujemy do Waszych potrzeb i możliwości.

 

 

Obowiązuje:

  • rezerwacja minimum 24h przed wyjazdem na adres e-mail (należy podać: ilość osób, trasę wycieczki, preferowany dzień i godzinę oraz nr telefonu do bieżącego kontaktu).
  • Obowiązkowa przedpłata

 

W cenie:

  • dowódca drezyny na wyłączność grupy;
  • drezyna na wyłączność grupy;
  • możliwość dowolnego rozporządzania czasem (dodatkowe postoje, pikniki itd.).

 

Termin:

  • Dzienne wyprawy indywidualne: od 2 września do 27 października.
  • Nocne wyprawy indywidualne od poniedziałku do piątku i w niedziele do 27 października. 

Wycieczki szkolne

 

Wyprawa drezyną to dla wielu naszych gości świetna zabawa, w szczególności zachwycone są dzieci i młodzież która wielokrotnie wskazywała, że był to najlepszy punkt programu wycieczki do Puszczy Białowieskiej. Dla dzieci i młodzieży jest to świetna okazja, aby nauczyć się pracy zespołowej – drezyny najlepiej jadą gdy panuje zgodna współpraca w grupie. Jest to również wyzwanie, które na długo zapada w pamięci. Wysiłek fizyczny który towarzyszy wycieczce pokazuje, że warto dbać o swoją tężyznę fizyczną.

Imprezy integracyjne

 

Impreza integracyjna na drezynie to świetna okazja do sprawdzenia zespołu w firmie w warunkach bojowych. Drezyny muszą być napędzane przez kilka osób dlatego też uczy i wyzwala umiejętności współpracy. Im lepsza współpraca tym szybciej się jedzie drezynami.