Wyprawy drezynami

Wycieczki otwarte

 

Wycieczki otwarte są to wyjazdy do których każdy może dołączyć. Uczestnicy jadą wspólnie na dużych drezynach które mieszczą do dziesięciu osób. Na jednej drezynie mogą być uczestnicy różnych grup. Pojazdy są napędzane wspólnie przez uczestników wycieczki. Jedziemy razem na określoną trasę według rozkładu jazdy.

 

♦ Na wycieczkach otwartych są obowiązkowe maseczki!

 

Wycieczki szkolne

 

Wyprawa drezyną to dla wielu naszych gości świetna zabawa, w szczególności zachwycone są dzieci i młodzież która wielokrotnie wskazywała, że był to najlepszy punkt programu wycieczki do Puszczy Białowieskiej. Dla dzieci i młodzieży jest to świetna okazja, aby nauczyć się pracy zespołowej – drezyny najlepiej jadą gdy panuje zgodna współpraca w grupie. Jest to również wyzwanie, które na długo zapada w pamięci. Wysiłek fizyczny który towarzyszy wycieczce pokazuje, że warto dbać o swoją tężyznę fizyczną.

Imprezy integracyjne

 

Impreza integracyjna na drezynie to świetna okazja do sprawdzenia zespołu w firmie w warunkach bojowych. Drezyny muszą być napędzane przez kilka osób dlatego też uczy i wyzwala umiejętności współpracy. Im lepsza współpraca tym szybciej się jedzie drezynami.